Ana Diliniz Gibi İngilizce Konuşmak Hayal Olmasın

Posted by on Şub 22, 2018 | Leave a Comment

İngilizce Sözlüğe Girmek İçin Tıklayın.

Ana Diliniz Gibi İngilizce Konuşmak Hayal Olmasın

Her yaş grubunun ortak gayesi ingilizce konuşma için çabalamaktır. Fakat bu çabaların çoğunluğu boşa çıkmaktadır. Küçük yaştan beri okula gittiğimizde başlayan İngilizce eğitimi maalesef olumlu sonuçlar vermemektedir. Çünkü İngilizce eğitimi belli kurallara ve yaptırımlara dayatılarak yalnızca ders verilme amacıyla öğrencilere verildiği için ilerleyen zamanlarda bu bilgileri hepsi unutulur. Boşu boşuna giden zamana mı yoksa emeklere mi acımak doğru olur bilemem ama bu eğitimin işe yaramadığını gösteren deneyimlerle sizlere örnek verebilirim. İlkokuldan beri hayatımızda olan İngilizce öğrenme konusuna eğer müfredat kaygısı ile değil de gerçekten öğretme kaygısı ile yaklaşılsaydı durumlar çok farklı olabilir ve ülke dil gelişimine büyük katkılar sağlanabilirdi. Bu eksikliği ilerleyen yaşlarda kurs desteği ile tamamlayabilmek artık konuşarak öğren siteleri ile mümkün olmuştur. Farklı teknikler ile kalıcı dil öğretme konusunda uzmanlaşmış kurumsal yerlerden destek almak hem uygun fiyatlı hem de pratik olacaktır. Evrensel bir dil olan İngilizce dilini öğrenmek için harekete geçmek en doğru karardır. Çünkü günümüzde iş başvurularında ilk olarak dil bilip bilmemeniz sorulmaktadır. Dil bilen insanların iş başvuruları bilmeyen insanların başvurusuna göre her zaman daha önde olacaktır. Globalleşen hayat şartların da ilk öncelik her zaman dil bilmektir. Zamanın en iyi ve en faydalı adımı kesinlik İngilizce bilmek, konuşmak için uzman kişilerden yardım almaktır.

Dünyaca kabul görülmüş ve en çok konuşulan diller listesinde ilk sırayı almış İngilizceyi öğrenmek bir hobiden çok zorunluluk haline gelmiştir. İngilizce teknoloji, sanat, günlük yaşam ve eğitim alanlarında kendini gösteren bu dili bilmek için hareket geçmeniz gerekmektedir. Sizlere bu konuda yıllarca hizmet veren sağlam referansları ile doğru, farklı öğrenme teknikleri olan http://www.konusarakogren.com/blog/ingilizce-sayilar/ resmi web adresini öneririm. Sitede yer alan ücretsiz deneme dersi ile hem deneyebilir hem de düşüncelerinizi diğer kişilerle paylaşabilirsiniz. Genellikle olumlu yorumlar ile site diğer sitelerin önüne geçmeyi başarmıştır. Özellikle sayılar konusunda eğlenceli teknikler ile İngilizce sayıları tamamen kavramanızı sağlayacak yöntemlere başvurulmaktadır. Her zaman pratik yaparak ve konuşarak öğrenme düşüncesini savunan site sayesinde İngilizce öğrenmek sizin için bir hayal olmanın çok daha ötesine geçerek, gerçekleştirebileceğiniz bir başarı öyküsü olmayı sağlayacaktır. Sitede yer alan online diyaloglar ile İngilizce bilginiz daha hızlı ve kalıcı olarak gelişim göstermeyi başaracaktır. Kişisel gelişiminiz ve kendinizi her ortamda daha iyi hissedebilmeniz için zaruri hale gelmiş İngilizce için konuşarak öğren sitesine üye olarak ilk aşamayı tamamlayabilirsiniz. Başlamak başarmanın her zaman yarısı olduğu için bu deneyiminizi başarılı bir şekilde sonuçlandırmanız kaçınılmaz olacaktır. Günün belli saatlerinde size göre belirlenecek eğitim programını ev konforunda alabilir ve kurs kalabalığını, kurs zorunluluğunu yaşamadan İngilizce öğrenebilirsiniz.

Son günlerde sosyal medyalarda konum göstermek için sıklıkla ‘province’ kelimesini görebilirsiniz. Sizler province ne demek olduğunu araştırma yaptığınızda karşınıza çıkacak ilk sonuç ‘il’ olacaktır. Sosyal medyada konum olarak kullanıldığınız örneğin ‘İstanbul Province’ karşınıza çıktığında bu kelimenin anlamını artık biliyor olursunuz. Ayrıca paylaşım yapan kişide adresini açıkça belirtmek istemediğinde genelle olan ‘province’ kelimesini kullanırlar. Böylelikle amaçlarına ulaşarak konumlarının gizli olmasını başarırlar. İnsanlar tüm bu İngilizce kelime guruplarını öğrenmek için mutlaka uzman öğreticiler aracılığıyla dersler almalıdır. Hayatlarını iyi bir şekilde devam ettirebilmek, kaliteli hayat standartlarına sahip olabilmek için İngilizce öğrenmek konusu çok önemlidir. sizlerde bu konuda harekete geçmek için konuşarak öğren sitesini ziyaret edebilir ve eğer isterseniz hemen ders almaya başlayabilirsiniz.

Facebookta bizi beğenin.
Facebookta bizi beğenin.

Yararlı Diğer Kaynaklar:

Yazıya Yorum Yazın